کسب درآمد بالا با دستگاه میوه خشک کن |ماشین سازی طیب لی


کسب درآمد بالا با دستگاه میوه خشک کن |ماشین سازی طیب لی

خشک‌کن‌ها باعث حفظ مغذی‌جات طبیعی موجود در مواد غذایی می‌شوند پس لازم نیست هنگام خشک کردن میوه ها نگران از بین رفتن خاصیت غذایی و ویتامین های آن باشید. دستگاه‌های خشک‌کن مواد غذایی آب میان‌بافتی خوراکی‌ها را می‌گیرند، در حالی که بیشتر ویتامین‌ها و آنزیم‌ها را باقی می‌گذارند. مهم‌ترین نکته این است که برخلاف مواد غذایی خشک‌ شده یا کنسروی کارخانه‌ای حاوی نمک و نگهدارنده‌های سولفوریک نیستند.

برخی نمونه‌های کارخانه‌ای قند اضافه دارند و برخی هم مونوسدیم گلوتامات که می‌تواند حساسیت‌زا باشد و سلامت شما را تهدید کند. اما در منزل انتخاب با خودتان است که از چه افزودنی‌هایی استفاده کنید.

بهترین میوه خشک کن میوه خشک کن یکی از دستگاه های پرکاربردی است که در آشپزخانه های امروزی موارد استفاده بسیاری دارد. این دستگاه با استفاده از جریان برق کمک می کند میوه هایی که درون قفسه های آن قرار گرفته شده است به عالی ترین شکل ممکن و با حفظ تمام مواد معدنی و ویتامین ها خشک شده و در کنار آجیل و خشکبار قابل استفاده باشند.

عملکرد دستگاه خشککن:

این دستگاه با گرفتن آب میان بافتی مواد غذایی آنها را بدون پخت خشک میکند.این دستگاه به شیوه کاملا بهداشتی میوه ،سبزیجات و مواد غذایی شما را خشک کرده تا بتوانید از آنها به عنوان تنقلات سالم یا میان وعده در تمام فصول استفاده نمایید .در ضمن عملکرد این وسیله بدین صورت است که هوای گرم با استفاده از  فن مجهز در درون دستگاه به چرخش در می آید و تمام مواد غذایی را بصورت یکنواخت خشک میکند.

در بازار، محصولات میوه خشک را به صورت فله‌ای یا در بسته‌بندی‌های متفاوت ارائه می‌دهند. این محصولات طرفداران زیادی دارند؛ اما نکته اصلی اینجاست که این محصولات از نظر سلامت و کیفیت اعتبارسنجی نشده‌اند و قیمت‌های در نظرگرفته شده برای آنها بسیار بالا و غیر معقول است.

ظرفیت دستگاه خشک کن:

انواع دستگاه میوه خشک کن کابینی در ظرفیت های40, 100, 200, 300 و 450 کیلوگرم در هر پارت ساخته می‌شوند.
کمترین ظرفیت دستگاه میوه خشک کن تونلی 900 کیلوگرم در ساعت است.

علاقه بسیاری از افراد به میوه های خشک شده باعث شده دستگاه هایی ایجاد شود که وظیفه خشک‌کردن‌میوه ها را به بهترین شکل ممکن و با حفظ مواد مغذی انجام دهد. همانطور که میدانید در روش‌های سنتی خشک کردن میوه مواد مغذی موجود در آن از بین می‌رفت و میوه خشک شده عملاً هیچ خاصیتی نداشت.

اما در روش امروزی و با استفاده از دستگاه های میوه خشک کن شما می توانید رطوبت موجود در میوه ها را از بین برده و از میوه های خشک شده که سرشار از انواع ویتامین، کلسیم، پتاسیم ،آهن و … هستند استفاده کنید.

میوه خشک شده یکی از تنقلات خوشمزه و مفیدی است که در کنار آجیل و خشکبار از آن استفاده می شود. زنان باردار کودکانی که علاقه زیادی به مصرف میوه جات دارند، می توانند از میوه خشک شده به عنوان یک میان وعده عالی استفاده نمایند.

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید بهترین دستگاه خشک کنخرید میوه خشکخشک کنخشککن سبزیسبزی خشککنمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *