چه خشک کنی بخرم – ماشین سازی طیب لی


چه خشک کنی بخرم – ماشین سازی طیب لی

ضمناً با توجه به اینکه در خطوط تولید و بسته بندی، سرعت عملکرد دستگاه‌ها بسیار حائز اهمیت است، سرعت دستگاه های خشک کن میوه صنعتی و دستگاه سبزی خشک کن صنعتی ( دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات صنعتی ) می‌بایست با سرعت خط تولید و بسته بندی متناسب بوده و دارای توان و ظرفیت مناسب برای عملکرد پیوسته در شیفت‌های کاری باشد. دستگاه خشک کن سبزی و میوه شرکت ماشین سازی طیب لی با قابلیت بالای خود، جزو دستگاه‌هایی محسوب می‌شود که دارای ظرفیت و توان کافی است.

عملکرد دستگاه خشککن:

این دستگاه با گرفتن آب میان بافتی مواد غذایی آنها را بدون پخت خشک میکند.این دستگاه به شیوه کاملا بهداشتی میوه ،سبزیجات و مواد غذایی شما را خشک کرده تا بتوانید از آنها به عنوان تنقلات سالم یا میان وعده در تمام فصول استفاده نمایید .در ضمن عملکرد این وسیله بدین صورت است که هوای گرم با استفاده از  فن مجهز در درون دستگاه به چرخش در می آید و تمام مواد غذایی را بصورت یکنواخت خشک میکند.

در بازار، محصولات میوه خشک را به صورت فله‌ای یا در بسته‌بندی‌های متفاوت ارائه می‌دهند. این محصولات طرفداران زیادی دارند؛ اما نکته اصلی اینجاست که این محصولات از نظر سلامت و کیفیت اعتبارسنجی نشده‌اند و قیمت‌های در نظرگرفته شده برای آنها بسیار بالا و غیر معقول است.

نوع رنگ استفاده شده در دستگاههای خشک کن خوب و مناسب

دستگاههای خشک کن میوه وسبزی خوب دارای رنگ الکترو استاتیک کوره ای می باشد که این در حالی است که با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر است .

شما باید توجه داشته باشید سرمایه ی خود را به سه بخش تقسیم کنید اولا خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی مناسب،دوما خرید تجهیزات مورد نیاز اعم از:اسلایسر،هسته گیر،آبکش لگن،پوستکن و…و سوما سرمایه ی موجود برای خرید و تهیه ی میوه ی تازه در یک ماه و یا بیشتر

با توجه به صحبت های ذکر شده شما میتواند با سرمایه ای حدود20 الی 25 میلیون تومان این حرفه و صنعت (خشک کردن میوه و سبزی در خانه)را آغاز کنید.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید قابلیت‌های دلخواهتان را از جمله تنظیمات زمان و دمای دستگاه خشک کن را  قبل از ساخت دستگاه سفارش دهید. با خیال آسوده ساخت ساخت دستگاه خشک کن میوه صنعتی را به شرکت ماشین سازی طیب لی بسپارید که بهترین مارک میوه خشک کن صنعتی در بازار می‌باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی و همچنین اطلاع از قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزی ، دستگاه خشک کن میوه و سبزی دست دوم و شرایط فروش دستگاه خشک کن میوه صنعتی و سبزی صنعتی و قیمت دستگاه میوه خشک کنی صنعتی با همکاران ما در بخش پشتیبانی و فروش تماس حاصل نمایید.

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

اخبار

اشتغال زاییخرید خشک کن ارزانخرید خشک کن سبزی صنعتیخرید میوه خشک کن با کیفیتخرید میوه خشک کن خانگیسبزی خشک کنمیوه خشک کنمیوه خشک کن خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *