میوه خشک ارگانیک تازه و باکیفیت -طیب لی


میوه خشک ارگانیک تازه و باکیفیت -طیب لی

خواص میوه خشک | فواید میوه خشک

بهتر است قبل از اقدام به خرید، از فواید و خواص میوه خشک اطلاعاتی کسب نمایید و خریدی لذت بخش را تجربه کنید

خواص آنتی اکسیدان میوه خشک

خاصیت آنتی اکسیدان میوه های تازه در نوع خشک شده آن  هم می باشد، همانطور که می دانید آنتی اکسیدان ها باعث  جلوگیری از تخریب سلولی توسط رادیکاهای آزاد می شوند .

خواص ضد سرطان میوه خشک

تقریبا تمام میوه های خشک خاصیت های ضد سرطانی دارند و آن هم به علت وجود انواع ویتامین ها، پروتئین ها، مواد معدنی و فیبر می باشد.

 بهبود دستگاه گوارش با میوه خشک

به علت وجود فیبر در اکثر میوه های خشک شده ، هضم و گوارش غذا بهتر انجام می شود و باعث روان سازی در گوارش و روده ها می شود.

بهبود بینانی

به علت وجود انواع ویتامین ها به خصوص ویتامین آ در میوه خشک ، بینایی بهبود می یابد و از کم شدن دید پیشگیری می شود.

بهبود قلب و عرق

میوه خشک همانند میوه اصلی و تازه همه خاصیت های و مواد معدنی مورد نیاز برای کاهش کلسترول بد خون را دارا می باشد، از طرفی مواد مغذی موجود در میوه خشک باعث استحکام رگ های قلبی می شود و از انواع صدمات ناشی از قلب و عروق جلوگیری می کند.

چگونه میوه خشک کنیم که سیاه نشود؟

بعضی از میوه ها مثل، گلابی یا سیب به دلیل اینکه غنی از آهن هستند و حتی میوه موز نیز به علت وجود پتاسیم در خود، هنگام خشک شدن رنگ آن ها سیاه می شود، حال باید روش خشک کردن میوه ها را به درستی انجام داده و در خشک کردن آن ها به همه ی نکات توجه کنیم، تا بتوانیم از این مسئله جلوگیری کنیم.

در هنگام خشک کردن میوه ها هرچه شما میزان اکسیژن موجود در محیطی که در آن میوه ها را خشک می کنید کم کنید، میوه ها رنگ طبیعی خود را بهتر حفظ می کنند.زیرا وجود آهن در میوه ها با اکسیژن هوا واکنش نشان می دهد و این موضوع موجب تغییر رنگ در میوه ها می شود.

در این زمینه برای نگهداری از برخی از مواد غذایی یا میوه ها، آن ها را در بسته بندی هایی مناسب قرار داده و بسته را از گاز نیتروژن پر می کنند، تا در رنگ و طعم میوه و مواد غذایی تغییری ایجاد نشود.و این محصولات، ماندگاری بیشتری علاوه بر حفظ کیفیت داشته باشند.

با وجود آموزش های مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی شما به راحتی می توانید کارگاه میوه خشک کنی راه اندازی کرده و از 0تا100 این کار را از مشاورن ماشین سازی طیب لی کمک گرفته وبه یک سود بسیار عالی دست یابید.

با وجود آموزش های مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی شما به راحتی می توانید کارگاه میوه خشک کنی راه اندازی کرده و از 0تا100 این کار را از مشاورن ماشین سازی طیب لی کمک گرفته وبه یک سود بسیار عالی دست یابید.

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید میوه خشکخرید میوه خشک کن با کیفیتخشککنسبزی خشکمیوه خشککن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *