موز خشک درجه یک |خشککن طیب لی


موز خشک درجه یک |خشککن طیب لی

موز خشک شده از خوشمزه ترین و فوق العاده ترین میوه های خشک محسوب می شود. این میوه خشک  به عنوان یک میان وعده سالم مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفی تامین کننده ویتامین ها و مواد معدنی لازم بدن است.

از آنجایی کهموز خشکحاوی فیبر می باشد، مصرف اینمیوه خشک به صورت روزانه فیبر مورد نیاز بدن را تامین می کند و سبب بهبود هضم غذا می شود. اگر در رژیم غذایی خود تکه های موز خشک قرار دهید، مطمئنا به شما در بهبود هضم غذا کمک می کند زیرا فیبرها برای هضم سالم موثر هستند.

خواص موز خشک شده بیشتر از موز تازه است. بهتر است موز خشک شده را به همان شکل مصرف کنید، چرا که اگر این میوه خشک را خیس کنید، دارای ظاهر زننده و مشمئز کننده ای می شود. موز خشکسرشار از پتاسیم و حاوی فیبر فراوان برای روده کم کار بسیار موثر است. موز خشک شده مطمئنا منشا کربوهیدرات هاست.

کسب و کار میوه خشک:

کسب و کار تولید میوه خشک در گذشته تولید سبزی و میوه خشک به خانه ها و خانم های خانه دار اختصاص داده می شد که برای خوش عطر و خوش طعم کردن غذا انواع سبزی ها را خشک می کردند و برای میان وعده از خشک کردن میوه های در دسترس بهره می گرفتند.

اما امروزه تولید سبزی و میوه خشک به عنوان یک کسب و کار در نظر گرفته می شود که سود خوبی برای افراد فعال در این زمینه فراهم می کند و یکی از مشاغلی است که امروزه افراد زیادی را برای شروع و قدم گذاشتن در این مسیر جذب کرده است.

تولید میوه خشک با خرید دستگاه میوه خشک کن بدون شک یکی از دلایل موفقیت تولید کنندگان میوه خشک، انتخاب مناسب و درست تجهیزات و ماشین آلات است و در بین دستگاه هایی که در خط تولید میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه خشک کن، جایگاه ویژه ای دارد.

نرخ فروش و خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی

همچنین نرخ های بیان شده در مورد یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی  و فروش آن  با ظرفیت مشخص توسط تمامی شرکت ها یکسان نیست و می توان با تحقیق بیشتر، به موردی مناسب برای خرید دست یافت..

کسانی که از آجیل و میوه های خشک شده در رژیم غذایی خود استفاده می کنند، از فواید آنها برای تناسب اندام و کاهش وزن آگاه هستند. مصرف آنها به شما در کاهش وزن کمک می کند. با مصرف این خوراکی ها چربی، قند کمتر و مواد مغذی بیشتری برای سوخت و ساز مصرف می کنید. با این ویژگی عالی که خانم ها از طرفدران پروپاقرص آن هستند، موجب رونق بازار فروش و خرید آنلاین میوه خشک شده می شود.

نباید از این امر مهم قافل شد که قطعاً فعالیت در حوزه ی صادرات با سود چند برابری در مقایسه با فروش داخلی همراه است و خوشبختانه پتانسیل بالایی برای شرکت ماشین سازی طیب لی که فعال در زمینه ی تولید تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی کشاورزی و فرآوری محصولا ت کشاورزی می باشد  در این زمینه فراهم است.

به طور مثال در خصوص دستگاه خشک کن سبزی و میوه ایران و شرکت ماشین سازی طیب لی  شرایط مناسبی دارید و تا کنون کشورهایی چون تاجیکستان، پاکستان، امارات، ترکیه و سوریه و …. بازارهای شرکت ماشین سازی طیب لی برای صادات این محصول بوده اند و قطعاً این ظرفیت قابلیت توسعه ی بیشتری دارد.

 

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

تولید چیپس میوهخرید خشککنخشککنمیوهمیوه خشکمیوه خشککن برفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *