لیست قیمت انواع دستگاه خشک کن -ماشین سازی طیب لی


لیست قیمت انواع دستگاه خشک کن -ماشین سازی طیب لی

میوه ها را می توان به چند شکل میل کرد، هم تر و تازه و هم خشک و ترُد. هر کدام نیز طعم و مزه و لذت خود را خواهد داشت. گاهی نیز می توان برای استفاده از مواهب این نعمت زیبا و با ارزش، آن را به شکل آبمیوه میل کرد تا خواص درجه یک و بی نظیرش دقایقی بعد جذب بدن شود. با تمامی این تفاسیر، چندین سالی ست که استفاده از میوه های خشک و چیپسی به شدت رواج یافته و مردم میل بیشتری به آنها پیدا کرده اند. می توان این میوه های خشک را توسط دستگاه خشک کن میوه خانگی در منزل درست کرد.

خودکفا بودن یکی از لذت های همیشگی ست که هر انسانی را به وجد می آورد، حال این خودکفایی در زمینه تولید و پرورش محصولات مختلف باشد و یا تغییر و دگرگونی از شکلی به شکل دیگر و رفع نیاز، مانند همین خشک کردن میوه های گوناگون توسط دستگاه خشک کن میوه خانگی .

دستگاه خشک کن کابینتی که نام نوعی از دستگاه های خشک کن میوه و سبزی می باشد. مناسب برای خشک کردن انواع سبزی ومیوه جات با تعداد 20الی 111 عدد  سینی که داری بیشترین ظرفیت می باشد جزو یکی از محصولات شرکت ماشین سازی طیب لی است.

جنس سینی دستگاه خشک کن کابینتی میوه و سبزیجات ازگالوانیزه می باشد.روکش داخلی نیز از توری پلاستیکی ساخته شده که در خطوط میوه و سبزیجات کاربرد بسیاری دارد.سوخت دستگاه خشک کن کابینتی متناسب باگاز شهری و یا برق تک  فاز می باشد که متناسب با سفارش مشتری قابل تغییر  می باشد.تعداد فن های سیرکولاسیون دستگاه خشک کن کابینتی میوه وسبزیجات متفاوت است و بستگی به ابعاد و ظرفیت دستگاه خشک کن میوه و سبزی شما  می باشد.دستگاه خشک کن میوه و سبزی کابینتی در چهار  مدل تولید می گردد.

اطلاعات راجب خرید خشک کن میوه  و سبزی و راه اندازی یک کارگاه صنعتی

برای آن که بتوانید دستگاه میوه  و سبزی خشک کن مناسبی را خریداری کنید باید نکات و ویژگی هایی را در دستگاهی که می خواهید خریداری کنید مد نظر قرار دهید. برای مثال توان دستگاه یکی از مسائلی است که باید در نظر داشته باشید. قدرت و توان دستگاه های میوه خشک کنی و سبزی خشک کنی با توجه به ظرفیت ها و موارد استفاده آن ها بسیار متغیر می باشد.

شما می توانید با بازدید میدانی از کارخانه تولید دستگاه های خشک کن میوه و سبزی ماشین سازی طیب لی جواب بسیاری از سوالات خود را بدست آورید.

ابتدا تحقیقات خود را به صورت گسترده تحت وب انجام داده و پس اط تماس با مسیولین شرکت و کسب اطلاعات محدود و لازمی که مدنظر دارید میتوانید قرار بازدید میدانی از کارخانه و خط تولید دستگاه های خشک کن میوه و سبزی را نیز بکذارید.

مورد بعدی در خرید دستگاه  میوه  و سبزی خشک کن باید در نظر داشته باشید ، به ظرفیت دستگاه شما مربوط می شود. طبیعتا هر چه تعداد طبقات و قطر دستگاه میوه  و سبزی خشک کن شما بیشتر باشد ظرفیت آن نیز بیشنر خواهد بود. به همین دلیل شما باید بر اساس میزان نیاز و سبک زندگی تان به دنبال دستگاه میوه خشک کنی با ابعاد و اندازه مناسب باشید.

برندهایی که به تولید و عرضه دستگاه میوه خشک کن می پردازند از تنوع بالایی برخوردار هستند که طبیعتا هر کدام کیفیت های متفاوتی دارند،که با تحقیقات بسیار میتوانید بهترین آن ها را شناسایی کنید.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید دستگاه خشک کنخشک کن سبزی و میوه خانگیخشک کن میوهخشککن گوشتسبزی خشک کنمیوه خشکمیوه خشک گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *