قیمت میوه خشک کن گازی خانگی – صنایع غذایی طیب لی


قیمت میوه خشک کن گازی خانگی – صنایع غذایی طیب لی

دستگاه های میوه خشک کن گازی دارای مزایایی بیشتری نسبت به سایر منبع تغذیه ها می باشد. می توان گفت اولین مزیت نسبی آن این می باشد که هزینه هر مکعب گاز کمتر از برق مصرفی و گازوئیل در میاد و یک منبع تغذیه ارزان قیمت برای استفاده کننده محسوب می شود.
مزیت دوم استفاده از دستگاه خشک کن گازی، این است که در طول یک سال شما حساب کنید قطعی گاز اصلا وجود ندارد و گاز از هیچ کمبودی برخوردار نیست. و بر خلاف برق که همیشه در کشور در حال قطع و وصل است گاز شهری اینطور نیست و همیشه می توانید محصولات خود را خشک کنید.

خرید دستگاه میوه خشک کن:

امروزه با توجه به تمایل مردم به استفاده از میوه های خشک روز به روز در حال افزایش می باشد. دستگاههای میوه خشک کن برند ماشین سازی طیب لی با توجه به سابقه طویلی که در طراحی انواع ماشینالات دارد انواع گوناگون این برند را با قیمت ارزان و نمایندگی برای کار آفرینان عزیز فراهم می کند.

قیمت دستگاه میوه خشک کن در این برند با توجه به کیفیت بالای که دارند بسیار متعادل می باشد. بی واسط بعنوان نمایندگی و مرکز عرضه دستگاه خشک کن انواع این دستگاه را در ابعاد مختلف خانگی صنعتی و غیره بمنظور افزایش کار آفرینی در محیط خانه بفروش می رساند.

دستگاه خشک کن میوه

تاریخچه خشک کردن میوه در ایران و بسیاری از کشورهای پیشرو به 6 هزار سال بر می گردد، خشک کرده میوه و سبزیجات یکی از راههای حفظ کیفیت محصول در برابر خرابی و پوسیدگی بود. اما با بروز وسایل سرمایشی و گرمایشی رغبت برای این عمر کمتر شد ولی با توجه به علاقه افراد به مزه میوه خشک شده استفاده از این محصول روز به روز در حال افزایش می باشد. بنابراین خرید دستگاه خشک کن صنعتی از بهترین راهها برای کسب ثروت از طریق خشک کردن میوه جات در حال فساد می باشد. امروزه خرید میوه خشک بعنوان یک غذایی بسیار لاکچری تلقی شده که دارای کاربرد های فراوانی در انواع جشن ها و مهمانی ها می باشد.

دستگاه میوه خشک کن گازی طیب لی یکی از محصولات نوین و کاربردی می باشد که با وسواس بسیار بالا توسط گروه صنعتی طیب لی به تولید رسیده است. با وجودی که امروزه در هر فصلی می توان میوه های فصل های دیگر را نیز تهیه و مصرف نمود. اما میوه و سبزی خشک خوراکی هایی هستند که در هر زمانی با علاقه مورد استفاده قرار می گیرند. درمقیاس خانگی برای تهیه این مواد به روش سنتی کاربرد نور خورشید استفاده نموده و در طول فصل تابستان این کار را انجام داد.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید خشک کن میوه و سبزیخشک کن میوهخشککن میوهسبزی خشککنمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *