قیمت دستگاه میوه خشک کن -طیب لی


قیمت دستگاه میوه خشک کن -طیب لی

شما با توجه به حجم کار و فضایی که مد نظر دارید می‌توانید ظرفیت دستگاه را انتخاب کنید. به عنوان مثال کسانی که در منزل برای مصرف خانگی میوه خشک می‌کنند، مطمئنا دستگاه های کوچک با ظرفیت پایین بسیار مناسب کار این افراد می‌باشد و یا کسانی که برای کسب درآمد به دنبال راه اندازی کارگاه میوه خشک هستند مطمئنا مدل های صنعتی و استفاده از دستگاه های با ظرفیت بالا برای این افراد مقرون به صرفه است.

 

نکته قابل توجه:

این است که کیفیت میوه خشک شده در مدل های برقی و گازی تفاوت چندانی ندارد و عموعا تصور بر این است که دستگاه برقی میوه خشک باکیفیت تری تولید می‌کند، ولی عملا این‌طور نیست و کیفیت میوه خشک شده با هر دو سوخت یکسان می باشد.

مدل های برقی در ظرفیت های کوچک موجود هستند. چرا؟  چون در مدل های با ظرفیت بالا تامین انرژی برق مورد نیاز برای گرم کردن کوره بسیار زیاد است و اصلا مقرون به صرفه نیست.

پس اگر قصد خرید دستگاه خشک کن میوه با ظرفیت کم را دارید انتخاب بین مدل برقی و گازی بستگی به شما دارد ولی در مدلهای با ظرفیت بالا و صنعتی حتما از دستگاه های با سوخت گاز استفاده کنید.

امروزه ایران با دستیابی به فناوری ها و تکنولوژی های گوناگون موفق به ساخت و تولید بهترین نمونه های دستگاه های خشک کن میوه و سبزی شده است که شرکت ماشین سازی طیب لی یکی از این کارخانه های موفق در ساخت دستگاه های خشک کن کابینی،تونلی،آفتابی و … می باشد.

با این حال بسیاری از افراد مایلند از دستگاه های داخلی و وارداتی که در این شهر عرضه شده نیز بازدید نمایند که البته در ابتدای امر نیازی به سفر نداشته و می توانند موارد مختلف را از طریق اینترنت پیگیری نموده و برای خرید نهایی مراجعه ی حضوری داشته باشند

در واقع عرضه مستقیم و درب کارخانه از روش های فراگیری است که امروزه برای بسیاری از محصولات کاربرد دارد و در مورد خشک کن میوه و سبزی  نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نرخ فروش و خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی

همچنین نرخ های بیان شده در مورد یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی  و فروش آن  با ظرفیت مشخص توسط تمامی شرکت ها یکسان نیست و می توان با تحقیق بیشتر، به موردی مناسب برای خرید دست یافت..

در حال حاضر فعالیت های تجاری در این بستر به اشکال مختلفی انجام می شود که فروشگاه های اینترنتی یکی از متداول ترین روش ها بوده و عمدتاً برای موارد خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

نباید از این امر مهم قافل شد که قطعاً فعالیت در حوزه ی صادرات با سود چند برابری در مقایسه با فروش داخلی همراه است و خوشبختانه پتانسیل بالایی برای شرکت ماشین سازی طیب لی که فعال در زمینه ی تولید تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی کشاورزی و فرآوری محصولا ت کشاورزی می باشد  در این زمینه فراهم است.

به طور مثال در خصوص دستگاه خشک کن سبزی و میوه ایران و شرکت ماشین سازی طیب لی  شرایط مناسبی دارید و تا کنون کشورهایی چون تاجیکستان، پاکستان، امارات، ترکیه و سوریه و …. بازارهای شرکت ماشین سازی طیب لی برای صادات این محصول بوده اند و قطعاً این ظرفیت قابلیت توسعه ی بیشتری دارد.

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

 

اخبار

خرید دستگاه میوه خشکخشک کن میوهخشککنسبزی خشککنمیوه خشکمیوه و سبزی خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *