فروش دستگاه میوه و سبزی خشک کن ایرانی


فروش دستگاه میوه و سبزی خشک کن ایرانی ماشین سازی طیب لی

مصرف میوه و سبزیجات در میان وعده های غذایی و به صورت روزانه مورد تأکید متخصصان غذایی است و بنابراین این محصولات همواره در سبد خانوار جایگاه مهمی دارد.

اما گاهی به دلیل عدم شرایط نگهداری میوه جات و خرید بیش از حد و یا حتی عدم امکان مصرف در مدت زمان مشخص، میوه هایی که با قیمت بالایی خریداری شده اند، فاسد شده و باید دور ریخته شوند.

این در حالیست که در صورت خشک کردن، می توان هم این مشکل را حل نمود و هم یک خوراکی خوشمزه ی دیگر درست کرد.

خشک کردن یکی از راه های نگه داری از محصولات کشاورزی بوده است که می توان با استفاده از خشک کردن رطوبت داخل بافت میوه های را کاهش داد و موجب افزایش عمر محصولات شد

مهم ترین عامل فساد مواد غذایی و میوه ها مانند آلو قارچ ها هستند که می توان با مقابله با قارچ ها از فاسد شدن آن ها جلوگیری کرد

عوامل رشد قارچ ها و کپک ها دما و رطوبت هستند که برای نگه داری از آن ها باید بتوان یکی از آن ها را حذف نمود.

انواع خشک کن:

دستگاه خشک کن با مکانیزم های متفاوتی ساخته می شود. دستگاه های خشک کن کابینی، تونلی، روتاری و وکیوم از انواع خشک کن هایی است که در شرکت  ماشین سازی طیب لی و برای صنایع مختلف شیمیایی، بهداشتی و غذایی تولید می شوند.

میوه های خشک همچنین حاوی فیبر بیشتری هستند و نسبت به میوه تازه مقدار بیشتری از آنتی اکسیدان ها به نام فنول را دارا می باشند. فیبر با بیماری های قلبی، چاقی و برخی از انواع سرطان مبارزه می کند.
فنول ها نیز به مبارزه با بیماری های قلبی، دیابت، انواع مختلفی از سرطان و بیماری های دژنراتیو مغزی کمک می کنند.

میوه خشک ماشین سازی طیب لی:

در این بازار شما می‌توانید انواع میوه‌های خشک را از دسته‌بندی آجیل و خشکبار به‌صورت تک میوه یا مخلوطی از میوه‌ها، به مقدار دلخواه از صد گرم تا چند کیلوگرم سفارش دهید. همچنین می‌توانید قبل از ثبت خرید، محصولات را از نظر قیمت، کیفیت و سلامت، مقایسه کنید.

در بازار، محصولات میوه خشک را به صورت فله‌ای یا در بسته‌بندی‌های متفاوت ارائه می‌دهند. این محصولات طرفداران زیادی دارند؛ اما نکته اصلی اینجاست که این محصولات از نظر سلامت و کیفیت اعتبارسنجی نشده‌اند و قیمت‌های در نظرگرفته شده برای آنها بسیار بالا و غیر معقول است.

مزایای استفاده از دستگاه خشک کن:

از مزایای استفاده از دستگاه های خشک کن، سرعت بخشیدن به امر تولید، رعایت شدن اصول بهداشتی، تولید محصولی با کیفیت بالاتر، کاهش دور ریز و غیره می باشد. شرکت آراد ماشین تمامی دستگاه های مورد نیاز در خط تولید خشک کردن میوه و سبزی را طراحی و تولید می کند.

 برای اینکه میوه خشک شما به صورت یکدست و صاف خشک شود باید از دستگاه میوه خشک کن استفاده کنید.

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

اخبار

اشتغال زاییبهترین دستگاه خشک کنخرید خشک کن کم مصرفخرید دستگاه خشک کن با ضمانتخشککن ایرانیدستگاه خشک کنسبزی خشککن برقیمیوه خشک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *