صادرات میوه خشک – طیب لی


صادرات میوه خشک – طیب لی

در طی سال های گذشته و با توجه به شرایط اقتصادی کشور، صادرات میوه خشک یکی از بهترین گزینه های پیش رو به جهت توسعه تجارت خارجی بوده است. البته انجام آن تنها در صورتی که مطابق با استاندارد میوه خشک جهانی صورت گیرد میتواند نتیجه مثبت را به همراه داشته باشد.

اینجاست که آگاهی از قوانین صادرات میوه خشک اهمیت بالایی پیدا می کند. زیرا در صورت آگاهی از این قوانین، می توانید اشتغال زایی کرده و از هدر رفتن ضایعات کشاورزی نیز جلوگیری به عمل آورید. جالب اینجاست؛ ضایعات بخش کشاورزی چیزی حدود ۳۰درصد را به خود اختصاص می دهند که با توجه به میزان بالای آن، می تواند به پیشرفت اقتصادی-اجتماعی خصوصا در مناطق روستایی کمک کند.

اگر بخواهیم به آمار و ارقام رجوع کنیم باید بگوییم؛ اتحادیه اروپا بزرگ ترین بازار خشکبار دنیا را با بیش از ۴۰ درصد کل وادرات جهانی به خود اختصاص داده است. از طرفی این میزان آمار روز به روز در حال افزایش است. همین مسئله راه را برای صادرکنندگان میوه خشک فراهم آورده تا سود قابل توجهی را به جیب بزنند. پس اگر در دسته این قبیل از افراد قرار میگیرید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داریم توضیحاتی را در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

بسته بندی میوه خشک:

برای بسته بندی میوه خشک برای بازار های صادراتی این محصول باید برخی از استاندارد ها و مجوز ها را داشته باشد.

برای صادرات میوه خشک باید از سازمان ها و ادارات مختلف مجوز های لازم گرفته شود یکی از این ارگانها بهداشت است که یک کارگاه تولید و بسته بندی میوه خشک برای صادرات محصول خود باید مجوز های مربوطه را از این ارگان دریافت کند

بسته بندی محصولات به شدت در فروش آنها موثر است میوه خشک هم یکی از محصولات صادراتی است که اگر در صنعت بسته بندی این محصول اقدامات لازم صورت گیرد می تواند زیر گروه کالا های صادراتی غیر نقتی ارز آوری بسیار مناسبی برای کشور داشته باشد.

دستگاه خشککن:

دستگاه خشک کن میوه از ماشین آلات آماده سازی محصول  است ونحوه کار میوه خشک کن و سبزی خشک کن کلا اینگونه است که با تخلیه رطوبت میوه‌ها و سبزی ها بدون اینکه میوه مواد مغذی و ویتامین‌های خود را از دست بدهد، آنها را خشک می‌کند.

ولی خرید میوه خشک به دلیل قیمت بالای آن آنچنان به صرفه نیست که شما آن را خرید کنید و به عنوان فروشنده بخواهید آن  را در بازار توضیع کنید چرا که تولید کننده هایی که خود دستگاه خشک کن میوه و سبزی دارند درحال توید این میوه و سبزی های خشک هستند و میتوانند به قیمت خیلی پایینتر آن را به بازار هدف عرضه نمایند.

اما خبر خوش اینجاست که دیگر اکنون با وجود ماشین سازی طیب لی سازنده انواع دستگاه های خشک کن میوه و سبزی کابینی و تونلی  شما نیز می‌توانید با خرید یک دستگاه میوه خشک کن  و یا سبزی خشک کن چه خانگی و یا چه در حجم و ابعاد بزرگتر(صعتی و نیمه صنعتی)، چیپس میوه و سبزی خشک خود را تولید کنید و شما هم محصولات خود را به وسیله سایت های اینترنتی و کانال ها و گروه هایی که توسط ماشین سازی طیب لی در اختیارتان قرارداده می شود نهایت بهره را ببرید.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

چگونگی خشک کردن میوهخرید خشک کن میوه بصرفهخرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگیخشککنسبزی خشککنمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *