دستگاه خشک کن کشک – گروه ماشین سازی طیب لی


دستگاه خشک کن کشک – گروه ماشین سازی طیب لی

کشک یکی از خوراکی های خوش طعم و محبوب است که در تهیه برخی غذاهای ایرانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. آیا با فواید کشک آشنایی دارید؟ این خوراکی که یکی از فرآورده‌های فرعی شیر محسوب می شود، دارای خواصی شبیه به شیر است. البته اگر کشک کم نمک باشد، مزایای بیشتری دارد. این خوراکی حاوی کلسیم فراوان، فسفر، چربی، نمک، پروتئین و ویتامین است .

خشک کن کشک:

کشک غلیظ را میتوان به صورت گلوله های کوچک دراورد و سپس در خشک کن کشک تک صنعت جهت خشک سریعتر و جلوگیری از کپک زدن احتمالی خشک کرد. خشک کن های خانگی ماشین سازی طیب لی در گنجایش ۲۰تا 5۰کیلو میباشد که این نوع خشک کن ها کوچک و براحتی در اشپزخانه و یا در هر نقطه از خانه میتوان گذاشت و تولید صدا نمیکنند و کم مصرف هستند.

به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که به جای خرید میوه خشک، دستگاه میوه خشک کن را خریداری نموده و خودشان در منزل، انواع میوه‌ها را خشک کنند که توجیه اقتصادی داشته باشد.

همچنین افراد می‌توانند با خرید دستگاه میوه خشک کن، درآمد نیز کسب کنند؛ به این صورت که با تولید میوه‌های خشک، آن‌ها را به فروش رسانده و کسب درآمد کنند. از دیگر قابلیت‌ها و امکاناتی که با خرید دستگاه میوه خشک کن، می‌توان از آن بهره مند شد این است که می‌توانید انواع محصولاتی که دارای رطوبت هستند، نظیر انواع سبزی، آجیل، گوشت،زعفران و … را با استفاده از آن خشک نمایید.

میزان کلسیم موجود در کشک

کشک را به دو صورت خشک و مایع میتوانید در بازار پیدا کنید که هر دو این کشک ها دارای کلسیم بسیار بالا می باشد که با شیر برابری میکند پس اگر کمبود کلسیم دارید یکی از گزینه های شما استفاده از کشک میباشد.

قیمت دستگاه خشک کن:

هنگام خرید دستگاه میوه خشک کن نیز همانند سایر محصولات باکیفیت ابتکار استیل، امکان تغییر در خصوصیات و متریال سازنده بخش های مختلف وجود دارد. طبیعی است که تغییردر هر یک از ویژگی های دستگاه در قیمت نهایی آن موثر خواهد بود. با این حال یک نمونه کامل و استاندارد از این محصول صنعتی از طریق گروه ماشین سازی طیب لی به حداقل قیمت یعنی 25 میلیون تومان به فروش می رسد.

اصلی ترین و مهمترین قسمت در خط تولید سبزی خشک  و دستگاه میوه خشک کن می باشد.این دستگاهها در هر ابعادی قابل طراحی می باشد.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خریدخشک کنخشک کن کشکخشک کن میوهسبزی خشکسبزی خشککنمیوه خشککن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *