دستگاه خشک کن مینی کابین – شرکت ماشین سازی طیب لی


دستگاه خشک کن مینی کابین – شرکت ماشین سازی طیب لی

از جمله مزیت دستگاه‌های خشک کن مینی کابین کم‌جا بودن ، سبک بودن و قابلیت حمل آسان این دستگاه میباشد که میتوانید در محیط های بسیار کوچک نیز از این دستگاه استفاده کنید.

این خشک کن به گونه‌‍ای ساخته شده است که بتوان آن را از درب منازل داخل برد که در سایر دستگاه‌های خشک کن این امکان وجود ندارد.

این خشک کن‌ها عملکردی هوشمندانه دارند و تمام اتوماتیک هستند.شما با این دستگاه‌ها میتوانید 50 کیلوگرم میوه را خشک کنید.

این دستگاه صدا و گرما را به بیرون منتقل نمیکند.

با خرید این دستگاه زمان کافی را خواهید داشت تا کسب و کار های خود را رونق ببخشید و زمان و فرصت کافی را داشته باشید تا بتوانید تولیدات خود را از کم به زیاد افزایش دهید و فرصت داشته باشید تا بازار خریدار را شناسایی نمایید.

دستگاه های گروه ماشین سازی طیب لی به چهار دسته بزرگ تقسیم می شود که این نوع دستگاه های خشک کن میوه و سبزی از نظر ظرفیت ورودی میوه تازه و ابعاد و وزن و… با یکدیگر متفاوت می باشد.

شما اگر اهل سفر و تفریح هستید می توانید سبزی آش و خورشتی و حتی سبزی سوپ را در دستگاه خشک کن میوه و سبزی خشک کنید و آن را همراه خود به مسافرت ببرید بدون اینکه نگران خراب شدن آن باشید.

میوه خشک کن های صنعتی کارخانه بزرگ ماشین سازی طیب لی فقط مخصوص میوه نیست شما با خرید یک دستگاه میوه خشک کن میتوانید انواع سبزی جات و گوشت غذا ، چوب ، سفال ، صابون و هر چیزی را که تمایل به خشک کردن آن دارید را در کوتاهترین زمان خشک کنید .

نکته قابل توجه:

این است که کیفیت میوه خشک شده در مدل های برقی و گازی تفاوت چندانی ندارد و عموعا تصور بر این است که دستگاه برقی میوه خشک باکیفیت تری تولید می‌کند، ولی عملا این‌طور نیست و کیفیت میوه خشک شده با هر دو سوخت یکسان می باشد.

پس اگر قصد خرید دستگاه خشک کن میوه با ظرفیت کم را دارید انتخاب بین مدل برقی و گازی بستگی به شما دارد ولی در مدلهای با ظرفیت بالا و صنعتی حتما از دستگاه های با سوخت گاز استفاده کنید.

امروزه ایران با دستیابی به فناوری ها و تکنولوژی های گوناگون موفق به ساخت و تولید بهترین نمونه های دستگاه های خشک کن میوه و سبزی شده است که شرکت ماشین سازی طیب لی یکی از این کارخانه های موفق در ساخت دستگاه های خشک کن کابینی،تونلی،آفتابی و … می باشد.

با این حال بسیاری از افراد مایلند از دستگاه های داخلی و وارداتی که در این شهر عرضه شده نیز بازدید نمایند که البته در ابتدای امر نیازی به سفر نداشته و می توانند موارد مختلف را از طریق اینترنت پیگیری نموده و برای خرید نهایی مراجعه ی حضوری داشته باشند.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

 

آموزش ها

خرید میوه خشک کن با کیفیتخرید میوه و سبزی خشکخشککنخشککن میوهسبزی خشکسبزی خشک کنسبزی خشککنمیوه خشک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *