خشک کردن سبزی در دستگاه های ماشین سازی طیب لی


خشک کردن انواع و اقسام سبزی در دستگاه های خشک کن سبزی ماشین سازی طیب لی

روش های زیادی برای خشک کردن سبزی وجود دارد که بهترین و سریع ترین و راحت ترین روش آن خشک کردن در دستگاه های خشک کن سبزی هست .

اولین اصل برای خشک کردن با کیفیت سبزی،داشتن دستگاه خشک کن سبزی مناسب هست.

اگر شما یک دستگاه خشک کن سبزی مناسب انتخاب کنید در پایان می توانید سبزی خشک با کیفیتی داشته باشید.

در صورتی که قصد دارید میوه یا سبزیجات را خشک کنید، حتما میوه و سبزیجات رسیده و سالم و مناسب خشک کردن را انتخاب کنید تا بعد از گذاشتن در دستگاه خشک کن سبزی و میوه بهترین نتیجه از آن حاصل گردد. جالب است بدانید سبزیجاتی که به محض چیده شدن در صبح زود یا اول شب، فورا وارد دستگاه خشک کن سبزی می شوند و  خشک می‌شوند، طعم و بوی بهتری دارند.

شرایط ورد نیاز سبزی برای تولید یک محصول خوب

در صورتی که سبزیجاتی که انتخاب می‌کنید کاملا رسیده و مناسب خشک کردن نباشند، بعد از خشک شدن در دستگاه خشک کن سبزی  رنگ و طعم خوبی نخواهند داشت. البته باید توجه داشت که سبزیجاتی که برای خشک کردن در دستگاه خشک کن سبزی انتخاب میکنید نباید خیلی رسیده باشند که حالت پوسیدگی به خود گرفته اند که در این صورت نیز نتیجه ی  مطلوبی از این کار حاصل نمی گردد

نحوه خشک کردن سبزی در دستکاه خشک کن سبزی؟

اول از همه زمانی که می خواهید سبزی ها را برای قراردادن در دستگاه خشک کن سبزی آماده کنید آن هارا بمددت 1-2 ساعت در تشت آب سرد قرار دهید این کار باعث سرحال شدن سبزی های شما میشود و هر بار سبزیجات خیسانده شده را از روی آب جمع‌آوری کرده و گل و لای ته‌نشین شده را دور بریزید.

این کار  را چند مرتبه تکرار کنید تا سبزیجات تمیز شوند و هرگونه گل و لای را دور بریزید بعد دوباره آن هارا  آب بکشید.البته از این نکته نباید غافل شد که اگر سبزی ها زیاد از حد در آب بمانند تمام مواد معدنی و مقوی خود را از دست می دهند و دیگر آن کیفیت اصلی خود را پس از خشک کردن در دستگاه های خشک کن سبزی نخواهند داشت. بعد از شستن اجازه بدهید سبزیجات کاملا خشک شوند و  برحسب نوع آنها، برش لازم را به آن ها بدهید. در این بین باید توجه داشته باشید که حتما قسمت‌های کال، کپک زده را حین برش زدن جدا کنید چون می‌توانند عاملی برای رشد باکتری‌ها باشند.

متاسفانه سبزیجات حاوی نوعی از ترکیبات ارگانیک هستند که به آن آنزیم می‌گویند و به همین دلیل خیلی سریع کپک می‌زنند. به همین دلیل است که سبزیجات تازه سریع‌تر از میوه‌ها خراب می‌شوند این امر تنها در صورتی اتفاق نمی افتد که شما از قبل از خرید دستگاه خشک کن سبزی  و میوه تحقیقات لازم را به عمل آورده و از شرکتی دستگاه خشک کن میوه و سبزی خود را تهیه کنید که آموزش های لازم را به شما بدهند.مهندسین شرکت ماشین سازی طیب لی میتواند شمارا در امر خرید دستگاه خشک کن سبزی یاری کند و بهترین مشاوره را به شما بدهند.

به این طریق بسیاری از باکتری‌ها و کپک‌ها از بین می‌روند و در ضمن سبزیجات سریع‌تر خشک شده و رنگ و طعم آنها بهتر حفظ می‌شود.

شما اگر اهل سفر و تفریح هستید می توانید سبزی آش و خورشتی و حتی سبزی سوپ را در دستگاه خشک کن میوه و سبزی خشک کنید و آن را همراه خود به مسافرت ببرید بدون اینکه نگران خراب شدن آن باشید.
از این سبزی های  مخلوط  خشک شده می توان داخل غذاهایی مانند ماکارونی، لازانیا، انواع کتلت و شامی، دلمه و دمی و کوفته و تاس کباب بریزید و از طعم آن ها لذت ببرید.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید خشک کن مناسبخرید سبزی خشک کنخریددستگاه خشک کنخشک کن سبزیخشک کن سبزی و میوه خوبفروش خشک کنمیوه خشک کن مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *