خشک کردن حرفه ای میوه ها به روش بازاری -طیب لی


خشک کردن حرفه ای میوه ها به روش بازاری -طیب لی

عرضه و تقاضا را بسنجید

محصولات این شغل (میوه خشک، سبزی خشک، صیفی‌جات خشک و …)  بخاطر ماندگاری بلند مدت به کشورهای زیادی صادر می‌شود. از جمله این کشورها می‌توان به روسیه،کشورهای عربی و چند کشور آفریقایی اشاره کرد و اکنون هم بازار اروپا بسیار مورد توجه هستند. بنابراین هر چقدر هم عرضه زیاد باشد باز هم تقاضا بالاتر است.

قیمت تمام شده هر محصول را باید با قیمت فروش آن سنجید و دید چقدر سود دارد. یکی از ویژگی‌های این شغل شرایط آسان برای راه اندازی و تولید است. دستگاه میوه خشک کن را می‌توان حتی داخل خانه و یا بالکن نیز قرار داد و میوه خشک تولید کرد.

از دیگر ویژگی‌های این شغل، متنوع بودن محصولات تولیدی است. می‌توان صدها نوع میوه و سبزی و صیفی‌جات انواع گیاهان دارویی، کشک، ماهی خشک، میگو خشک و… را خشک کرد.

دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:

1- دستگاه خشک کن مینی کابین به ظرفیت متوسط ورودی 45 کیلوگرم

2-دستگاه خشک کن تک کابین به ظرفیت متوسط ورودی150 کیلوگرم

3-دستگاه خشک کن دو کابین به ظرفیت متوسط ورودی 300کیلوگرم

4-دستگاه خشک کن سه کابین به ظرفیت متوسط ورودی 450 کیلوگرم

خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی ایرانی مناسب و بصرفه منوط به تحقیق و تجسس بسیار ریز در انتخاب شرکت سازنده حشک کن مناسب  می باشد که دارای چندین ویژگی به خصوص باشد.

خشک کردن محصولات کشاورزی از قدیمی ترین و گسترده ترین روش های حفاظتی مورد استفاده می باشد. خشک کردن باعث می شود که محتویات آب تا جایی که ممکن است کمتر شود. این امر به کاهش فعالیت میکروبی و جلوگیری از فساد می انجامد. رطوبت باقی مانده در غذاهای خشک، وابسته به نوع غذا، در محدوده بین 2 تا 30 درصد باقی می ماند.

عملکرد دستگاه خشککن:

این دستگاه با گرفتن آب میان بافتی مواد غذایی آنها را بدون پخت خشک میکند.این دستگاه به شیوه کاملا بهداشتی میوه ،سبزیجات و مواد غذایی شما را خشک کرده تا بتوانید از آنها به عنوان تنقلات سالم یا میان وعده در تمام فصول استفاده نمایید .در ضمن عملکرد این وسیله بدین صورت است که هوای گرم با استفاده از  فن مجهز در درون دستگاه به چرخش در می آید و تمام مواد غذایی را بصورت یکنواخت خشک میکند.

در بازار، محصولات میوه خشک را به صورت فله‌ای یا در بسته‌بندی‌های متفاوت ارائه می‌دهند. این محصولات طرفداران زیادی دارند؛ اما نکته اصلی اینجاست که این محصولات از نظر سلامت و کیفیت اعتبارسنجی نشده‌اند و قیمت‌های در نظرگرفته شده برای آنها بسیار بالا و غیر معقول است.

گردش هوا باعث خارج شدن رطوبت از مواد خوراکی و نهایتا خشک شدن آن می شود . این روش طعم ، مزه و خواص میوه ها را بخوبی حفظ میکند .

بعد از دودوتا چهارتا کردن سرمایه ی خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی و تجهیزات و میوه تازه نوبت آن رسیده است که دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی مناسبی را با تحقیقات مکفی برگزینید .

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

اخبار

آموزش نحوه خشک کردنخرید دستگاه میوه و سبزی خشک کنخشککن میوهسبزی خشکسبزی خشککنمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *