خرید و فروش دست خشک کن دست دوم و نو باماشین سازی طیب لی


خرید و فروش دست خشک کن دست دوم و نو باماشین سازی طیب لی

میوه های مختلف با استفاده از دستگاه های خشک کن مختلف یا با قرار گرفتن در زیر نور خورشید خشک می شوند و به عنوان میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از میوه ها را خشک می کنند تا بتوانند آن را برای مدت زمان بیشتری نگه داری کنند و به عنوان یک خوراکی مفید بخورند و از آن لذت ببرند.

میوه های خشک شده مختلفی داریم که خواص شگفت انگیزی دارند و جایگزین بسیار مناسبی برای میوه ها در خارج از فصل خود می باشند.

خرید دستگاه میوه خشک کن:

امروزه با توجه به تمایل مردم به استفاده از میوه های خشک روز به روز در حال افزایش می باشد. دستگاههای میوه خشک کن برند ماشین سازی طیب لی با توجه به سابقه طویلی که در طراحی انواع ماشینالات دارد انواع گوناگون این برند را با قیمت ارزان و نمایندگی برای کار آفرینان عزیز فراهم می کند.

قیمت دستگاه میوه خشک کن در این برند با توجه به کیفیت بالای که دارند بسیار متعادل می باشد. بی واسط بعنوان نمایندگی و مرکز عرضه دستگاه خشک کن انواع این دستگاه را در ابعاد مختلف خانگی صنعتی و غیره بمنظور افزایش کار آفرینی در محیط خانه بفروش می رساند.

دستگاه خشک کن میوه

تاریخچه خشک کردن میوه در ایران و بسیاری از کشورهای پیشرو به 6 هزار سال بر می گردد، خشک کرده میوه و سبزیجات یکی از راههای حفظ کیفیت محصول در برابر خرابی و پوسیدگی بود. اما با بروز وسایل سرمایشی و گرمایشی رغبت برای این عمر کمتر شد ولی با توجه به علاقه افراد به مزه میوه خشک شده استفاده از این محصول روز به روز در حال افزایش می باشد. بنابراین خرید دستگاه خشک کن صنعتی از بهترین راهها برای کسب ثروت از طریق خشک کردن میوه جات در حال فساد می باشد. امروزه خرید میوه خشک بعنوان یک غذایی بسیار لاکچری تلقی شده که دارای کاربرد های فراوانی در انواع جشن ها و مهمانی ها می باشد.

برای راه اندازی کارگاه میوه و سبزی خشک کنی  فاکتورهای بسیار زیاد و متنوعی را باید برسی کنید از جمله:

  • 1-آیا راه اندازی کارگاه میوه خشک کنی و خط تولید خشک کن میوه و سبزی سودآور هست؟

  • 2-دستگاه ها وتجهیزات مورد نیازی در خط تولید میوه و سبزی خشک کنی

  • 3-تعداد نیرو های لازم برای راه اندازی خط تولید خشک کن میوه و سبزی

  • 4-مساحت لازم برای تاسیس کارگاه میوه خشک کنی

و….

در دستور عمل هایی که پیدا شده، نشان داده شده که از میوه‌های خشک شده برای طبخ غذاهای مختلف استفاده می‌شده که نشان دهنده قدمت استفاده از میوه خشک توسط انسان ها و تمدن‌های مختلف است.

برای راه اندازی این صنعت شما نیاز مند ابزار و تجهیزاتی برای سهولت کار خود می باشید که توصیه ما به شما تماس با شرکت ماشین سازی طیب لی و اخذ  لیست محصولات جانبی تولید میوه خشک می باشد.

شما به تجهیزاتی از جمله:اسلایسر،هسته گیر]پوستکن میوه و….نیاز دارید که ماشین سازی طیب لی گزینه ی بسیار مناسبی برای تهیه ی این لوازم بشمار می آید.

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

 

اخبار

خرید میوه و سبزی خشک کن خانگیخشک کنخشککن سبزیخشککن میوهسبزی خشکسبزی خشککنمیوه خشکمیوه و سبزی خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *