خرید میوه خشک کن و همه نکاتی که باید در این باره بدانید -طیب لی


خرید میوه خشک کن و همه نکاتی که باید در این باره بدانید -طیب لی

میوه خشک کن دستگاهی است که برای خشک کردن میوه و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد میوه خشک کن به این گونه است که با در نظر گرفتن هوا از سمت پایئن به شکبه های داخل دستگاه عبور کرده و گردش هوا، رطوبت را از موادغذایی گرفته در نتیجه موجب خشک شدن آنها می شود.

سرمایه مورد نیاز برای خرید دستگاه میوه خشک کن چقدر است

اولین نکاتی که باید برای خرید دستگاه خشک کن و میوه و سبزی مدظر بگیرد:وزن و ابعاد دستگاه خشک کن،میزان ورودی میوه تازه،قیمت دستگاه خشک کن میوه  و سبزی و…

همان گونه که در مورد محصولات مختلف کیفیت های متفاوتی توسط تولید کنندگان و فروشندگان عرضه می شود؛ در مورد انواع دستگاه های صنعتی نیز  چنین است و برخی شرکت ها محصولاتی با کیفیت و کارایی بیشتر ارائه می دهند و با برندسازی محصولات خود توانسته اند قسمت عمده ای از بازار را از آن خود نمایند.

در مقایسه میوه خشک کن در مدل های خارجی و ایرانی، می توان تفاوت های بسیاری را ملاحظه نمود که این تفاوت ها  در نحوه خشک شدن و هزینه های متفاوت تولید و در نتیجه قیمت های مختلف اشاره کرد.

در حال حاضر ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی در ابعاد مختلف داخل کشور نیز انجام می شود که می توان گفت بیشترین درصد تولیدات در این حوزه اختصاص به مدل های کابینتی دارد که خود شامل اندازه های متفاوتی بوده و در انواعی همچون مینی تک کابین، تک کابین، دو کابین و سه کابین می شود.

برای شروع هر کسب و کاری و کارآفرینی باید به چند عوامل توجه کنیم:

1-چه محصولی انتخاب نماییم

2-برای تولید به چه دستگاه هایی نیاز داریم

3-بازار فروش و یا هدف این محصول کدام بازار است

4-سرمایه اولیه برای شروع کار چقدر باید باشد

ما امروز تصمیم گرفتیم به تمام این سوالات به طرز واضع و کاربردی توضیح دهیم که بتوانیم در جهت اشتغالزایی و افزایش تولید قدمی برداشته باشیم.

بسیاری از خانواده ها هر روز از میوه استفاده می کنند، بنابراین نیاز به میوه های خشک در جامعه به خوبی حس شده و تولید کنندگان و فروشندگان زیادی این محصول را عرضه می کنند، به همین دلیل خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی می تواند انتخابی معقولانه باشد.

دستگاه خشک کن میوه خانگی ماشین سازی طیب لی  همان گونه که از اسم آن نیز به وضوح پیداست برای خشک کردن میوه های مختلف استفاده می شود. از این دستگاه برای خشک کردن میوه در حجم های کم و حجم های متوسط میوه ها استفاده می شود.

گروه ماشین سازی طیب لی  به عنوان مشاور کسب و کار سعی نموده است  برای شما صاحبان سرمایه و باغداران و کشاورزان عزیز و محترم  دستگاه هایی با بیشترین کارایی و مناسب ترین  قیمت تولید نماید.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید دستگاه سبزی و میوه خشک کنخرید میوه خشک کن با کیفیتخشککندستگاه خشککنسبزی خشککنسبزی خشککن برقیمیوه خشک

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *