خرید میوه خشک کن [خانگی] ارزان قیمت و باکیفیت


خرید میوه خشک کن [خانگی] ارزان قیمت و باکیفیت ماشین سازی طیب لی

دستگاه های میوه خشک کن خانگی ماشین سازی طیب لی  یا همان تولید چیپس میوه امروزه کار خشک کردن میوه را با کیفیت بالا و به صورت بهداشتی با سرعت بسیار بالایی نسبت به روش های قدیمی انجام می دهند.
دستگاه خانگی چیپس میوه دستگاه پیچیده ای نمی باشد و کار با این دستگاه آسان و شما می توانید با یادگرفتن مهارت یا تخصص خاصی هایی به درآمد مناسب در کئتاه ترین مدت برسید.
این دستگاه های خشک کن  ساخته شده توسط مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی توسط اشعه و گرما وارده به میوه ها عمل خشک کردن را به خوبی انجام می دهد.
فقط کافی است برای کار با دستگاه چیپس میوه خانگی میوه ها را به صورت حلقه های نازکی همانند حلقه های چیپس سیب زمینی در بیاورید و داخل دستگاه قرار دهید. بعد از تنظیم و روشن کردن دستگاه در مدت کمی میوه های خشک بدون تغییر رنگ و با کیفیت عالی به شما تحویل خواهد داد.

راه اندازی کارگاه میوه خشک کنی خانگی:

خشک کردن میوه و کلا بحث میوه خشک از دیرباز همراه همیشگی ما ایرانی ها بوده و هست. در زمان قدیم به صورت خشک کردن توسط انرژی خورشیدی یا همان (سایه خشک)این کار را انجام میدادند اما امروزه به وسیله دستگاه های خشک کن خانگی،نیمه صنعتی و صنعتی انجام می شود که مزیت ها و معایب هر کدام از این روش ها در مقالات پیشین مورد برسی قرار گرفته است.

برای راه اندازی این صنعت و حرفه ی پر درآمد(خشک کردن میوه و سبزیجات)و کم ریسک باید به بسیاری از نکات ریز اما حائز اهمیت توجه نمود و در این راه از نصایح و پند های صاحبان تجربه و مهندسین ماشین سازی طیب لی نیز  بهره برد.

همانطور که در مطالب فوق گفته شد شما ابتدا نیازمند یک مکان و یا اتاق و یا کارگاهی سقف دار در حدود12الی80متری هستید که با توجه به میزان سرمایه و نوع دستگاه انتخابی این ابعاد متغیر هست.

بحث بعدی بعد از انتخاب کارگاه و یا همان مکان اشتغال شما نیاز مند حداقل 3 نیروی کار انسانی هستید برای مراحلی همچون:گندزدایی،شست و شو میوه و سبزی،پوست گیری و هسته گیری و اسلایس میوه ها و چیدمان آن ها بروی سینی های دستگاه خشک کن.

بحث بعدی برای راه انداری کسب و کار میوه خشک باید ابتدا یک کارگاه مجهز به تمامی تجهیزات را آماده کنید که برای تجهیز این کارگاه شرکت ماشین سازی طیب لی می تواند تمامی تجهیزات را در اختیارتان بگذارد به علاوه  ممکن است بخواهید  برای گسترس کار خود مجوز هایی اخذ نمایید که جای هیچ گونه نگرانی و استرسی نیست چرا که مشاوران و مهندسان شرکت ماشین سازی طیب لی در این امر نیز شمارا راهنمایی کرده و بهترین راهکار ها و پیشنهاد ها را به شما خواهند داد و کار را برای شما آسان ،و تا انتهای مسیر شما را در گرفتن این مجوزات حمایت میکند.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

اشتغال زاییخرید دستگاه خشک کن سبزیخرید میوه خشک کن گازیخرید میوه و سبزی خشک کن خانگیخشک کنخشککن برقیمیوه خشک کن گازیمیوه و سبزی خشک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *