خرید دستگاه میوه و سبزی-طیب لی


خرید دستگاه میوه و سبزی-طیب لی

همچنین نرخ های بیان شده در مورد یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی  و فروش آن  با ظرفیت مشخص توسط تمامی شرکت ها یکسان نیست و می توان با تحقیق بیشتر، به موردی مناسب برای خرید دست یافت..

کسانی که از آجیل و میوه های خشک شده در رژیم غذایی خود استفاده می کنند، از فواید آنها برای تناسب اندام و کاهش وزن آگاه هستند. مصرف آنها به شما در کاهش وزن کمک می کند. با مصرف این خوراکی ها چربی، قند کمتر و مواد مغذی بیشتری برای سوخت و ساز مصرف می کنید. با این ویژگی عالی که خانم ها از طرفدران پروپاقرص آن هستند، موجب رونق بازار فروش و خرید آنلاین میوه خشک شده می شود.

نباید از این امر مهم قافل شد که قطعاً فعالیت در حوزه ی صادرات با سود چند برابری در مقایسه با فروش داخلی همراه است و خوشبختانه پتانسیل بالایی برای شرکت ماشین سازی طیب لی که فعال در زمینه ی تولید تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی کشاورزی و فرآوری محصولا ت کشاورزی می باشد  در این زمینه فراهم است.

مزایای خشک کردن به روش صنعتی:

متاسفانه کیفیت محصولات خشک شده به روش سنتی نسبت به ماده اولیه کاهش زیادی می­ یابد، لذا استفاده از روش­ های جایگزین و جدیدتر پیشنهاد می­ شود. از جمله این روش ها می توان به استفاده از دستگاه با هوای داغ اشاره نمود. این دستگاه‌ها دارای انواع متفاوتی می باشند. نحوه کار دستگاه میوه خشک کن به گونه‌ای می باشد که با حرارت دادن یکنواخت، بدون این که میوه‌ها را بسوزاند، خشک می‌کند. البته، بعضی از این دستگاه‌ها در دمای کمتری فعالیت می‌کنند تا از از بین رفتن مواد معدنی داخل میوه‌ها جلوگیری شود.

به طور مثال در خصوص دستگاه خشک کن سبزی و میوه ایران و شرکت ماشین سازی طیب لی  شرایط مناسبی دارید و تا کنون کشورهایی چون تاجیکستان، پاکستان، امارات، ترکیه و سوریه و …. بازارهای شرکت ماشین سازی طیب لی برای صادات این محصول بوده اند و قطعاً این ظرفیت قابلیت توسعه ی بیشتری دارد.

 

چرا بسته بندی میوه خشک مهم است؟

میوه خشک از جمله تنقلات پرطرفدار و پر مصرف  برای همه است. با توجه به تقاضای زیاد برای این محصول، تعداد زیادی شرکت در بازار وجود دارد که به خرید و فروش میوه خشک مشغول هستند. بسیاری از شرکت ها میوه خشک را با نام تجاری خود بسته بندی می کنند و محصولات بسته بندی را از طریق زنجیره های خرده فروشی و عمده فروشان به فروش می رسانند.

بسته بندی میوه خشک اغلب در کارگاه تولیدی، خانه از طریق تاسیسات تولیدی شرکت های بسته بندی تخصصی  یا نیروهای ماهر انجام می شود. در هر صورت، وظیفه اصلی بسته بندی مناسب و کارآمد میوه خشک برای حفظ یکپارچگی محصولات است.

بسته بندی میوه خشک بدون تجهیزات بسته بندی با تکنولوژی بالا غیرممکن است که اندازه گیری دقیق وزن تنظیم شده برای هر قسمت از میوه خشک را فراهم می کند. استفاده از ماشین‌

های تمام اتوماتیک به شما این امکان را می‌دهد که مهره‌ها را بدون آسیب یا اتلاف در بسته پر کنید، که این امر عدم رد شدن و به حداقل رساندن هزینه‌های تولید را تضمین می‌کند.

هر چه بسته بندی شما شیک تر باشد، مشتری بیشتری جلب می کند. برای نگهداری محصول نیز باید بسته بندی عاری از درز باشد و در مقابل آب مقاوم باشد.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

چگونگی خشک کردن میوهچیپس میوهخرید خشک کن میوه و سبزی ایرانیخشککنسبزیمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *