خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی


چگونگی و راه و روش های خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی

دستگاه های میوه خشک کن  یکی از دستگاه های پرکاربرد و مفید و سود سازی  است که در آشپزخانه های منازل،کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و … مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه های خشک کن میوه و سبزی خانگی با استفاده از سوخت مصرفی خود که گازشهری  یا برق تک فاز می باشد کمک می کند میوه هایی که درون سینی های آن چیده شده است به عالی ترین شکل ممکن و با حفظ تمام مواد معدنی و ویتامین ها خشک شده وبرای فروش به بازار عرضه نمود .

یکی از بزرگترین خواصی که این دستگاه های خشک کن میوه وسبزی خانگی شرکت ماشین سازی طیب لی  دارند، این است که تمام مواد مغذی  محصول را حفظ کرده و به بهترین نحو ممکن محصول را خشک کرده و به ما محصول درجه یک و بینظیری را ارائه می دهند.

خشک کردن به روش‌های سنتی در معرض نور باعث می شد تمام ویتامین ها و مواد مغذی موجود در میوه از بین رفته و همچنین مواد موجود در هوای باز موجب آلودگی میوه شود.

برای خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی باید به چندین فاکتور برای انتخاب دستگاه دقت بفرمایید.

1-تعداد طبقات دستگاه میوه و سبزی خشک کن خانگی

2-وجود فن های دمنده و یا مکنده مستحکم و قوی

3-ظرفیت دستگاه میوه و سبزی خشک کن خانگی

4- قیمت دستگاه میوه و سبزی خشک کن خانگی

5-نوع سوخت مصرفی دستگاه میوه و سبزی خشک کن خانگی

6-شرکت مورد انتخاب دستگاه میوه و سبزی خشک کن خانگی از نظر (آموزش،پشتیبانی و…)

سرمایه ی مدنظر و موجود شما برای شروع این صنعت:

شما باید توجه داشته باشید سرمایه ی خود را به سه بخش تقسیم کنید اولا خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی مناسب،دوما خرید تجهیزات مورد نیاز اعم از:اسلایسر،هسته گیر،آبکش لگن،پوستکن و…و سوما سرمایه ی موجود برای خرید و تهیه ی میوه ی تازه در یک ماه و یا بیشتر

با توجه به صحبت های ذکر شده شما میتواند با سرمایه ای حدود20 الی 25 میلیون تومان این حرفه و صنعت (خشک کردن میوه و سبزی در خانه)را آغاز کنید.

بعد از دودوتا چهارتا کردن سرمایه ی خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی و تجهیزات و میوه تازه نوبت آن رسیده است که دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی مناسبی را با تحقیقات مکفی برگزینید تا در طول مسیر علاوه بر داشتن آموزش ها و پشتیبانی از طرف شرکت سازنده،بتوانید محصولی با کیفیت  را ارائه دهید.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که برای سلامتی خود و خانواده تان ارزش قائلید و قصد دارید از میوه های خشک شده به عنوان درآمدی در منزل و یک حرفه از آن بهره ببرید و در کنار آجیل و خشکبار از میوه خشک شده هم استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی ماشی سازی طیب لی است.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

 

آموزش ها

بهترین خشک کن خانگیخرید بهترین دستگاه خشک کنخرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگیخشک کن خانگیسبزی خشکسبزی خشک کن خانگیمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *