خرید خشک کن تونلی میوه ماشین سازی طیب لی


خرید خشک کن تونلی میوه ماشین سازی طیب لی

نحوه کار دستگاه خشک کن ماشین سازی طیب لی در مدل های کابینی، تونلی و کانتینیوس متفاوت می باشد.

مدل کابینی بیشترین کاربرد را نسبت به سایر مدل ها دارد که به طور مختصر به توضیح آن می پردازیم.

ابتدا با منوی اصلی دستگاه رطوبت و دمای خشک کردن محصول را مشخص کنید.

سپس سینی های حاوی محصول را به داخل دستگاه انتقال دهید.

دستگاه های خشک کن مجهز به فن های سیرکوله جهت گردش هوا، فن مکنده جهت وارد کردن هوای تازه به داخل دستگاه و فن های سانتریفیوژی که به روش گریز از مرکز رطوبت دستگاه را به صورت اتومات تخلیه می کند می باشد.

هر کدام از فن ها در زمان مناسب شروع به کار کرده و کار خود را به بهترین نحو انجام می دهند .

نحوه خشک کردن سبزی در دستکاه خشک کن سبزی؟

اول از همه زمانی که می خواهید سبزی ها را برای قراردادن در دستگاه خشک کن سبزی آماده کنید آن هارا بمددت 1-2 ساعت در تشت آب سرد قرار دهید این کار باعث سرحال شدن سبزی های شما میشود و هر بار سبزیجات خیسانده شده را از روی آب جمع‌آوری کرده و گل و لای ته‌نشین شده را دور بریزید.

این کار  را چند مرتبه تکرار کنید تا سبزیجات تمیز شوند و هرگونه گل و لای را دور بریزید بعد دوباره آن هارا  آب بکشید.البته از این نکته نباید غافل شد که اگر سبزی ها زیاد از حد در آب بمانند تمام مواد معدنی و مقوی خود را از دست می دهند و دیگر آن کیفیت اصلی خود را پس از خشک کردن در دستگاه های خشک کن سبزی نخواهند داشت. بعد از شستن اجازه بدهید سبزیجات کاملا خشک شوند و  برحسب نوع آنها، برش لازم را به آن ها بدهید. در این بین باید توجه داشته باشید که حتما قسمت‌های کال، کپک زده را حین برش زدن جدا کنید چون می‌توانند عاملی برای رشد باکتری‌ها باشند.

متاسفانه سبزیجات حاوی نوعی از ترکیبات ارگانیک هستند که به آن آنزیم می‌گویند و به همین دلیل خیلی سریع کپک می‌زنند. به همین دلیل است که سبزیجات تازه سریع‌تر از میوه‌ها خراب می‌شوند این امر تنها در صورتی اتفاق نمی افتد که شما از قبل از خرید دستگاه خشک کن سبزی  و میوه تحقیقات لازم را به عمل آورده و از شرکتی دستگاه خشک کن میوه و سبزی خود را تهیه کنید که آموزش های لازم را به شما بدهند.مهندسین شرکت ماشین سازی طیب لی میتواند شمارا در امر خرید دستگاه خشک کن سبزی یاری کند و بهترین مشاوره را به شما بدهند.

به این طریق بسیاری از باکتری‌ها و کپک‌ها از بین می‌روند و در ضمن سبزیجات سریع‌تر خشک شده و رنگ و طعم آنها بهتر حفظ می‌شود.

شما اگر اهل سفر و تفریح هستید می توانید سبزی آش و خورشتی و حتی سبزی سوپ را در دستگاه خشک کن میوه و سبزی خشک کنید و آن را همراه خود به مسافرت ببرید بدون اینکه نگران خراب شدن آن باشید.
از این سبزی های  مخلوط  خشک شده می توان داخل غذاهایی مانند ماکارونی، لازانیا، انواع کتلت و شامی، دلمه و دمی و کوفته و تاس کباب بریزید و از طعم آن ها لذت ببرید.

 

میزان سوخت دستگاه های خشک کن:

سوخت مصرفی دستگاه خشک کن ماشین سازی طیب لی به سفارش خریدار برقی، گازی، گازوئیلی، دوگانه و … می باشد.
میزان مصرف سوخت دستگاه با توجه به ظرفیت های مختلف متفاوت می باشد
و همچنین قیمت دستگاه خشک کن با توجه به ظرفیت های مختلف متفاوت می باشد.
مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

اخبار

خرید خشک کن سبزی صنعتیخرید خشک کن میوه دوکابینخرید دستگاه خشک کن ارزاندستگاه خشک کنسبزی خشکسبزی خشککن دست دوممیوه خشک کنمیوه خشککن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *