تولید کننده دستگاه میوه خشک کن صنعتی


گروه ماشین سازی طیب لی تولید کننده دستگاه میوه خشک کن صنعتی

کی از مشاغل به نسبت نوپا که هنوز هم بازار خلوتی داشته و سود سرشاری هم دارد، تولید میوه خشک‌ شده است. در این شغل کم دردسر نیاز زیادی به نیروی انسانی نیست. از طرفی در راه‌اندازی یک دستگاه خشک‌کن میوه نیازی به فضا و امکانات زیاد هم وجود ندارد.

اطلاعات مورد نیاز برای خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی مناسب

اگر در خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید و تحقیقات گسترده ای کرده باشید، با  در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف راحت  می توانید یک انتخاب عالی و پر سود برای سرمایه گذاری داشته باشید. از این رو بهترین راهکار ارتباط گرفتن با عرضه کننده های تخصصی و بزرگی همچون مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی می باشد.

خشک کردن خوردنی ها راهی بسیار خوب برای نگهداری آنها است . با استفاده از دمای کنترل شده هوا از بالا به طرف پایین دمیده شده و سپس از میان شبکه سینی ها به طرف بالا گردش می کند .

گردش هوا باعث خارج شدن رطوبت از مواد خوراکی و نهایتا خشک شدن آن می شود . این روش طعم ، مزه و خواص میوه ها را بخوبی حفظ میکند .

با خشک کردن میوه ها و سبزی های تازه و رسیده می توانید تمام سال و همه فصول از آنها استفاده کنید و لذت ببرید .

نگهداری میوه و سبزی خشک شده بسیار آسان است و چون حجم آن کم شده است فضای بسیار کمی را برای نگهداری اشغال میکند .

دستگاه های خشک کن از دستگاه هایی بود که توانست به تنهایی برای هزاران نفر در سرتاسر ایران اشغال به وجود آورد و توانسته برای افرادی که بدون نیاز به هیچ سرمایه کلانی و هیچ علمی و یادگیری خاصی می توانند ثروت آفرینی کنند برای خود و افراد دیگر. دستگاه های خشک کن وظیفشون خشک کردن مواد غذایی است و این امکان و توانایی را دارند که هر نوع مواد غذایی که به ذهن شما میرسه را خشک می کنند و هیچ محدودیتی ندارند. دستگاه های خشک کن برای هر فردی با هر میزان سرمایه و علم مناسب است .

برای مصارف صنعتی در حجم تولید متوسط در کارگاه های کوچک و بزرگ تولید فراورده های خشک و نیمه خشک شده مناسب برای خشک کردن انواع میوه ها و سبزیجات و گیاهان داروئی با کیفیت بسیار بالا به دلیل کنترل دقیق دما و رطوبت و مقدار سرعت جریان هوا سیرکولاسیون با بهره گیری از بهترین تجهیزات و بالاترین کیفیت

حجم تولید این دستگاه های تولید چیپس میوه و سبزیجاات خشک با توجه به سطح مفید سینی های بزرگ آن ها در حدود 50 تا 600 کیلو محصول تازه در هر بار استفاده از دستگاه ها می باشد.که این ظرفیت ها با توجه به قیمت مناسب این دستگاه های خشک کن باعث ایجاد رضایت مندی در مشتریان گردیده است.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

اخبار

بهترین خشک کن خانگیخرید خشک کن میوهخرید دستگاه خشک کن میوه گازیخشککنخشککن میوهراه اندازی کارگاه میوه خشک کنیمیوه خشک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *