تاسیس کارگاه میوه خشک کنی -طیب لی


تاسیس کارگاه میوه خشک کنی -طیب لی

خشک کردن و نگهداری میوه و سبزیجات و استفاده از آنها در فصول مختلف از دیرباز متداول بوده است از گذشته برای افزایش ماندگاری این محصولات از روش خشک کردن استفاده می کردند. امروزه دستگاه های خشک کن میوه و سبزیجات در ابعاد و اندازه های مختلف در صنعت و همچنین در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های خشک کن از لحاظ تکنیکی و تکنولوژی به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام کارایی و ویژگی های خاص خود را دارد.

شما باید توجه داشته باشید میزان سود حاصله از این کسب و کار و این مقدار سرمایه گذاری متناسب با مبلغی می باشد که شما در این کار به عنوان سرمایه قرار داده اید و مسلم است هرچه میزان مبلغ سرمایه گذاری شما بیشتر گردد میزان سود حاصله شما از این شغل و صنعت نیز به تبع بیشتر می گردد.

با وجود آموزش های مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی شما به راحتی می توانید کارگاه میوه خشک کنی راه اندازی کرده و از 0تا100 این کار را از مشاورن ماشین سازی طیب لی کمک گرفته وبه یک سود بسیار عالی دست یابید.

فرآیند خشک کردن میوه در اصل، روشی مناسب برای محافظت از طعم میوه است. گاهی اوقات میوه خشک شده نسبت به نوع تازه آن به دلیل طعم بهتر، برتری دارد. برخی میوه ها در برخی از فصول سال فراوان تر از دیگر میوه ها هستند . در صورت تمایل به استفاده از میوه ها در فصول مختلف سال لازم است میوه ها را خشک کرده و از آن استفاده می گردد.

ویژگی گروه ماشین سازی طیب لی:

گروه ماشین سازی طیب لی سال هاست در این زمینه فعالیت داشته  و بسیار مهندسین با تجربه و مشاورین ذبده ای را برای این امر و انتخاب دستگاه های خشک کن میوه و سبزی انتخاب نموده است.

دستگاه های خشک کن میوه و سبزی که شما می بایست انتخاب کنید چه در حجم خانگی و چه در حجم صنعتی و در حجم نیمه صنعتی ،باید دارای کنترلر تایمر و دما باشد.

البته میوه و ها و دستگاه های خشک کن از نظر هم تایم خشک کردن و خشک شدن و درجه ی  دمای خشک شدن بسیار با یکدیگر متغیر می باشد.

استفاده از دستگاه میوه  و سبزی خشک کن، سبب می شود آب میوه به صورت خیلی آرام ، آهسته و با حرارت خیلی کم تبخیر شود.اکثر این دستگاه های میوه خشک کن و سبزی خشک کن  خانگی در کف خود المنت برقی مشبک دارند که روی آن ها هواکش قرار دارد.

برای تاسیس کارگاه حداقل موجودی مورد نیاز متناسب با نوع دستگاه مورد استفاده می باشد. ابتدا با توجه به بودجه، فضای کار و توان تولید، دستگاه متناسب را انتخاب کنید. برای راه اندازی کسب و کار خانگی، دستگاه میوه خشک کن کابینتی بهترین انتخاب است. پس از خرید دستگاه میوه خشک کن مناسب، برای خشک کردن میوه و سبزیجات، آن ها را قبل از مصرف شسته و بعد توسط اسلایسر خرد کنید. برای کسب وکار خانگی اسلایسر دستی مناسب تر است.

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

 

آموزش ها

تجهیزات خشک کردن میوهخشک کن سبزیخشکنسبزی خشکمیوه خشکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *