اولین تولید کننده میوه خشک-طیب لی


اولین تولید کننده میوه خشک-طیب لی

برای تولید چیپس میوه به دستگاه ها و تجهیزاتی نیاز است که دستگاه خشک کن یکی از مهم ترین ترین آن ها می باشد و باید براساس ظرفیت تولید کارفرما انتخاب و خریداری شود. در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع تولید میوه خشک و خرید دستگاه خشک کن آشنا کنیم و به توضیح مواردی که باید در این مسیر رعایت کرد، بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بسته بندی میوه خشک:

برای بسته بندی میوه خشک برای بازار های صادراتی این محصول باید برخی از استاندارد ها و مجوز ها را داشته باشد.

برای صادرات میوه خشک باید از سازمان ها و ادارات مختلف مجوز های لازم گرفته شود یکی از این ارگانها بهداشت است که یک کارگاه تولید و بسته بندی میوه خشک برای صادرات محصول خود باید مجوز های مربوطه را از این ارگان دریافت کند

بسته بندی محصولات به شدت در فروش آنها موثر است میوه خشک هم یکی از محصولات صادراتی است که اگر در صنعت بسته بندی این محصول اقدامات لازم صورت گیرد می تواند زیر گروه کالا های صادراتی غیر نقتی ارز آوری بسیار مناسبی برای کشور داشته باشد.

کسب و کار میوه خشک:

کسب و کار تولید میوه خشک در گذشته تولید سبزی و میوه خشک به خانه ها و خانم های خانه دار اختصاص داده می شد که برای خوش عطر و خوش طعم کردن غذا انواع سبزی ها را خشک می کردند و برای میان وعده از خشک کردن میوه های در دسترس بهره می گرفتند.

اما امروزه تولید سبزی و میوه خشک به عنوان یک کسب و کار در نظر گرفته می شود که سود خوبی برای افراد فعال در این زمینه فراهم می کند و یکی از مشاغلی است که امروزه افراد زیادی را برای شروع و قدم گذاشتن در این مسیر جذب کرده است.

تولید میوه خشک با خرید دستگاه میوه خشک کن بدون شک یکی از دلایل موفقیت تولید کنندگان میوه خشک، انتخاب مناسب و درست تجهیزات و ماشین آلات است و در بین دستگاه هایی که در خط تولید میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه خشک کن، جایگاه ویژه ای دارد.

نرخ فروش و خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی

همچنین نرخ های بیان شده در مورد یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی  و فروش آن  با ظرفیت مشخص توسط تمامی شرکت ها یکسان نیست و می توان با تحقیق بیشتر، به موردی مناسب برای خرید دست یافت..

کسانی که از آجیل و میوه های خشک شده در رژیم غذایی خود استفاده می کنند، از فواید آنها برای تناسب اندام و کاهش وزن آگاه هستند. مصرف آنها به شما در کاهش وزن کمک می کند. با مصرف این خوراکی ها چربی، قند کمتر و مواد مغذی بیشتری برای سوخت و ساز مصرف می کنید. با این ویژگی عالی که خانم ها از طرفدران پروپاقرص آن هستند، موجب رونق بازار فروش و خرید آنلاین میوه خشک شده می شود.

نباید از این امر مهم قافل شد که قطعاً فعالیت در حوزه ی صادرات با سود چند برابری در مقایسه با فروش داخلی همراه است و خوشبختانه پتانسیل بالایی برای شرکت ماشین سازی طیب لی که فعال در زمینه ی تولید تولید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی کشاورزی و فرآوری محصولا ت کشاورزی می باشد  در این زمینه فراهم است.

به طور مثال در خصوص دستگاه خشک کن سبزی و میوه ایران و شرکت ماشین سازی طیب لی  شرایط مناسبی دارید و تا کنون کشورهایی چون تاجیکستان، پاکستان، امارات، ترکیه و سوریه و …. بازارهای شرکت ماشین سازی طیب لی برای صادات این محصول بوده اند و قطعاً این ظرفیت قابلیت توسعه ی بیشتری دارد.

 

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید دستگاه سبزی خشک کن خانگیخرید دستگاه میوه خشککنخشککنسبزی خشکمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *