انواع سبزی خشک تازه و معطر – طیب لی


انواع سبزی خشک تازه و معطر – طیب لی

خودکفا بودن یکی از لذت های همیشگی ست که هر انسانی را به وجد می آورد، حال این خودکفایی در زمینه تولید و پرورش محصولات مختلف باشد و یا تغییر و دگرگونی از شکلی به شکل دیگر و رفع نیاز، مانند همین خشک کردن میوه های گوناگون توسط دستگاه خشک کن میوه خانگی .

 

شما برای مصرف انواع میوه ها مجبور نیستید هزینه گزاف برای تهیه نوع آماده و بسته بندی آن بپردازید بلکه می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای میوه های اضافی خود را به میوه خشک تبدیل کنید و از خوردن آن لذت ببرید. با چند روش می توانید در خانه به خشک کردن میوه بپردازید.

تولید میوه خشک یک کسب  کار پر سود و میان بازده است که شما به راحتی طی یک دوره ی شش ماهه به سرمایه اولیه خود دست یابید که برای شروع این کار نیز  به سرمایه چندانی نیاز ندارید و میتوانید با حداقل سرمایه حدودا از 20 میلیون تومان یک کسب و کار موفق و پر سود راه اندازی کنید که ریز اقلام مورد نیاز برای راه اندازی آن در مطالب قبل برای شما قرار داده شده است.

با وجود آموزش های مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی شما به راحتی می توانید کارگاه میوه خشک کنی راه اندازی کرده و از 0تا100 این کار را از مشاورن ماشین سازی طیب لی کمک گرفته وبه یک سود بسیار عالی دست یابید.

از آنجا که برخی از سبزیجات در همه فصول سال در دسترس نیستند، خشک کردن آن ها می تواند باعث شود که در همه روز های سال سبزیجات برای آشپزی در دسترس باشند.علاوه بر آن سبزیجات خشک همه خواص و عطر و طعم سبزی تازه را نیز ارائه می دهند.
سبزیجات خشک تیار را می توان در انواع خورشت های ایرانی و پلو ها، خوراک هایی مانند کوکو، کوفته و … به عنوان جایگزین سبزی تازه استفاده کرد و متوجه تفاوت این دو از نظر کیفیت، عطر و مزه نشد.
سبزیجات به روش های مختلفی خشک می شوند و نوع خشک کردن آن ها در کیفیت نهایی سبزی خشک تاثیر بسزایی دارد. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای خشک کردن انواع سبزیجات در شرکت تیار باعث شده است که سبزیجات خشک تولید شده توسط این مجموعه با کیفیت بالا و عطر و طعم بی نظیر به مصرف کننده ارائه شود. همین امر موجب تقاضا بالای سبزیجات خشک تیار و صادرات آن به بسیاری از کشور های دنیا شده است.
سبزیجات تیار علاوه بر اینکه با تکنولوژی های پیشرفته تولید می شوند، به دلیل کشت در مزارع حاصلخیز و رسیدگی بالا از کیفیت بالایی برخوردار بوده و عطر و طعم بهتری نسبت به سایر برند های سبزی خشک بهرمند هستند.

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

 

آموزش ها

خرید دستگاه میوه و سبزی خشک کنخرید میوه خشککنخشک کن میوهخشککنسبزی خشکسبزی خشککنمیوه خشککن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *