اسلایسر کشویی دستی – طیب لی


اسلایسر کشویی دستی – طیب لی

اسلایسر دستی دستگاهی است برای برش دادن یا حلقه کردن میوه های نرم از جمله گوجه فرنگی میباشد.

اسلایس کردن و بریدن این میوه ها بصورت دستی کار سختی است و علاوه بر صرف زمان طولانی ، بایستی با مهارت بسیار انجام شود تا حلقه ها و برش ها هم اندازه و صاف در بیاید و گوجه را له نکند.

تمامی این ها باعث میشود که استفاده از اسلایسر دستی کاربرد فراوانی در حوزه خانگی و صنعتی داشته باشد.

میوه خشک کن چیست؟

میوه های خشک به دلیل اینکه سرشار از ویتامین هستند برای میان وعده ها و پذیرایی از مهمان ها در فصل زمستان بسیار کاربرد دارد.

برای تهیه ی میوه های خشک در بیرون باید هزینه های بسیار زیادی صرف کنید و حتی از بعداشتی بودن آن نیز نمی توانید مطمئن شوید. برای جلوگیری از این کار دستگاه میوه خشک کن وجود دارد که بسیار محبوب است.

این دستگاه از اجزای مختلفی ساخته شده است و با استفاده از آن می توانید انواع میوه و سبزی را در کمترین زمان ممکن و با خوشمزه ترین طعم خشک کنید.

دستگاه اسلایسر دستی کشویی :

یکی از انواع اسلایسر صنعتی دستگاه اسلایسر دستی، است که از آن به منظور ورقه ورقه کردن و برش زدن مواد غذایی استفاده می شود. از آن جایی که اسلایس مواد غذایی در حجم بالا کاری سخت و زمانگیر است این دستگاه کاربرد فراوانی در محیط هایی که می خواهید تعداد بالایی مواد غذایی آماده کنید مناسب است.

سرمایه ی مدنظر و موجود شما برای شروع این صنعت:

شما باید توجه داشته باشید سرمایه ی خود را به سه بخش تقسیم کنید اولا خرید دستگاه خشک کن میوه و سبزی خانگی مناسب،دوما خرید تجهیزات مورد نیاز اعم از:اسلایسر،هسته گیر،آبکش لگن،پوستکن و…و سوما سرمایه ی موجود برای خرید و تهیه ی میوه ی تازه در یک ماه و یا بیشتر

با توجه به صحبت های ذکر شده شما میتواند با سرمایه ای حدود20 الی 25 میلیون تومان این حرفه و صنعت (خشک کردن میوه و سبزی در خانه)را آغاز کنید.

چگونه میوه خشک کنیم که سیاه نشود؟

بعضی از میوه ها مثل، گلابی یا سیب به دلیل اینکه غنی از آهن هستند و حتی میوه موز نیز به علت وجود پتاسیم در خود، هنگام خشک شدن رنگ آن ها سیاه می شود، حال باید روش خشک کردن میوه ها را به درستی انجام داده و در خشک کردن آن ها به همه ی نکات توجه کنیم، تا بتوانیم از این مسئله جلوگیری کنیم.

در هنگام خشک کردن میوه ها هرچه شما میزان اکسیژن موجود در محیطی که در آن میوه ها را خشک می کنید کم کنید، میوه ها رنگ طبیعی خود را بهتر حفظ می کنند.زیرا وجود آهن در میوه ها با اکسیژن هوا واکنش نشان می دهد و این موضوع موجب تغییر رنگ در میوه ها می شود.

در این زمینه برای نگهداری از برخی از مواد غذایی یا میوه ها، آن ها را در بسته بندی هایی مناسب قرار داده و بسته را از گاز نیتروژن پر می کنند، تا در رنگ و طعم میوه و مواد غذایی تغییری ایجاد نشود.و این محصولات، ماندگاری بیشتری علاوه بر حفظ کیفیت داشته باشند.

با وجود آموزش های مهندسین گروه ماشین سازی طیب لی شما به راحتی می توانید کارگاه میوه خشک کنی راه اندازی کرده و از 0تا100 این کار را از مشاورن ماشین سازی طیب لی کمک گرفته وبه یک سود بسیار عالی دست یابید.

 

 

مزییت دستگاه های خشک کن ماشین سازی طیب لی:
جنس بدنه از ورقه های گالوانیزه و رنگ الکترواستاتیک کارخانه ای عایق حرارتی XPSبا دانسیته بالا
آموزش وپشتیبانی رایگان در زمینه کار با دستگاه،تهیه میوه تازه وفرآوری و فروش میوه خشک از صفرتاصد
دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط
ده سال پشتیبانی وخدمات پس از فروش
همت⚒پشتکار ?درآمد ?
اخذ اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با:
۰۹۱۲۲۳۳۴۵۱۳مهندس طیب لی

آموزش ها

خرید دستگاه میوه خشککنخشککندستگاه سبزی خشککنسبزی خشککنمیوه خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *